пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Гуртожиток в занепаді

   Мешканці гуртожитку по вулиці Аеропорт, 18 скаржаться на жахливі умови проживання. Мовляв, стіни будівлі руйнуються, і ніхто не планує вирішувати цю проблему. З проханням звернути увагу на стан гуртожитку люди неодноразово звертались до адміністрації заводу, якому належить помешкання – та все марно.
   Анна разом із донькою три роки тому переїхала до Дніпра з Донецької області. Оселившись у місцевому гуртожитку, родина була шокована його станом.
   У сусідки Анни – Олени, до усіх цих проблем додаються ще й стіни, які потрохи руйнуються.
   Взимку тут, жаліються мешканці, дуже холодно. Хоча, наголошують, за теплопостачання їм нараховують величезні суми.
   З проханням звернути увагу на стан гуртожитку люди неодноразово звертались до адміністрації заводу, якому належить ця будівля. Але, кажуть, все марно. Щоразу отримували одну і ту саму відповідь:
   Зустрітись із нами адміністрація заводу відмовилась. Телефоном пояснили, що не мають жодного відношення до проблем у гуртожитку.
   Та наголошують: мешканці гуртожитку мають чималу заборгованість за житлово-комунальні послуги. Анна пояснює: дійсно, вона має несплачені рахунки за теплопостачання. Та все, каже, тому, що через низькі температури в кімнаті, вона мусила користуватись електричними обігрівачами. І всі кошти пішли на сплату електроенергії. Взимку температура, розповідає переселенка, була близько 10 градусів. Хоча, згідно з Законом України «Про житлово-комунальні послуги» в опалюваний сезон вона не має бути нижче 18 градусів. Аби розібратись у ситуації ми надіслали журналістський запит до облдержадміністрації, з питанням: хто має відповідати за стан занедбаного гуртожитку. На відповідь чекаємо.