вівторок, 7 березня 2017 р.

Реабілітаційний центр для бійців

   Більше тисячі бійців відновили здоров’я у реабілітаційному центрі на Дніпропетровщині.  Відділення відкрили у грудні 2015 року. З військовими працюють психологи та фізіотерапевти, застосовують найрізноманітніші методики, зокрема і спортивні ігри.
Більшість бійців після реабілітації одразу повертаються на передову.
   Поранення боєць з позивним Кобра отримав на передовій. Лікарі зберегли руки, проте військовий втратив можливість стискати кулаки. Опісля лікування бійця доправили до реабілітаційного центру. І за тиждень реабілітації "Кобра" демонструє перші результати – стискає кулак. Ділиться, відновити здатність йому допоміг ручний тренажер, з ним боєць майже не розлучався. Нині військовий завершує реабілітацію і найближчим часом планує повернутися на передову.
   Реабілітаційний центр для військових відкрили у грудні 2015 року. За цей час тут пролікувалося 1136 бійців, серед них четверо  жінок. Завідуюча центром, Олена Привал розповідає, окрім масажів та фізичних процедур, у закладі використовують й інші методики відновлення здоров’я.
   Та особливою популярністю серед військових тут користуються тренажери та спортивні ігри. Пацієнти навіть започаткували змагання з шахів, шашок, настільного тенісу та міні-футболу.  Поруч із спортивною кімнатою розташований кабінет психолога.
   Відділення розраховано на 40 місць, середній курс лікування складає 18 днів. Нині це єдиний на Дніпропетровщині безкоштовний реабілітаційний центр для бійців АТО, який поєднує медичне, фізіотерапевтичне та психологічне лікування.