понеділок, 27 березня 2017 р.

І знову сирени та карети швидкої допомоги

   Цими вихідними до лікарні імені Мечникова доправили 11 поранених військовослужбовців зі Сходу держави. Лікарі кажуть, троє з них у вкрай важкому стані. Хлопців привезли  з  Авдіївки, Водяного, Ново троїцького. Наразі  за їхні життя борються у Дніпрі.
   Важкопоранені бійці отримали вогнепальні та  мінно-вибухові травми. Двох військових доправили до Дніпра з кульовими пораненнями у живіт та одного з ураженням голови. Лікарі кажуть, куля снайпера ввійшла в області скроні та вийшла через око. Першу медичну допомогу бійцю надали на передовій та зараз за його життя борються у лікарні імені Мечникова. Складна операція вже позаду.
   Вихідними до Мечникова разом з чотирма побратимами доправили і Максима. Чоловік отримав вогнепальне поранення у живіт. Розповідає, куля пройшла через мішок та вразила чоловіка. Максим ділиться, той день він пам’ятає до деталей.
   Медики кажуть, наразі до мінно-вибухових поранень додалися кульові. Цього разу у Мечникова від пострілів снайпера рятували одразу декількох бійців. Наразі більшість з них знаходяться у відділені нейрохірургії.
   Медики кажуть, попереду у хлопців складний та тривалий курс реабілітації. Лікарі сподіваються, що кожного зможуть повернути до повноцінного життя.