середа, 1 березня 2017 р.

Швидко та дешево

   У Дніпрі автовласникам пропонують придбати дешеві страхові поліси. Оформити документ можна за 5 хвилин. Проте більшість із таких полісів можуть виявитися фіктивними, зазначають експерти.
   Швидко та дешево. Пропозиції придбати страховий поліс для автівки за найвигіднішою ціною у Дніпрі можна знайти чи не на кожному кроці. Так, якщо ціна офіційного полісу складає 600 гривень, деякі компанії пропонують водіям страхування за 100 – 150 гривень.      Проте, далеко не всі дешеві страхові поліси є дійсними, розповідає начальник відділу продаж однієї зі страхових компанії Дніпра, Аліна Стельмах. Додає, в гонитві за знижками, дніпровці свідомо купують замість офіційних полюсів звичайні папірці. Придбати їх можна навіть після того, як сталося дтп.
   Таким чином, непорядні автовласники оминають штраф у 450 гривень за відсутність страхування. Проте, додає, Аліна Стельмах, відшкодування збитків після ДТП такі поліси не передбачають. Бланки-пустушки нині пропонують не тільки водіям, їх також активно поширюють серед брокерів.  
   Від пропозиції підприємців, компанія відмовилася, каже Ігор Денисенко. Автовласників же попереджають, з огляду на велике поширення нелегальних полісів, бути особливо уважними під час оформлення ДТП. Поліс, який запропонує винуватець аварії треба обов’язково перевірити на місці.
   Якщо фіктивність документу виявили не одразу, експерти закликають писати заяву до Моторно-транспортного страхового бюро України.
   Отримати компенсацію збитків можна і без полісу винуватця аварії.  Так, з грудня 2016 року в Україні ввели Угоду про пряме врегулювання виплат. 17 страхових компаній створили власний фонд і нині, учасник ДТП- власник легального полісу може отримати виплати у свого страховика.