четвер, 9 березня 2017 р.

"Тризуб це – Україна"

   Патріотичний флешмоб – "Тризуб це – Україна". Такий захід організували громадські активісти за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації. 9 –го березня люди зібралися аби популяризувати національну символіку не лише в Україні, а й за її межами.
   Близько три сотні громадських активістів сформували символ України – тризуб. Патріотичний флешмоб приурочили до дня народження Тараса Шевченка. Головна мета заходу популяризація української символіки.
   Організатори кажуть, подібні акції по всій країні стартували ще в лютому цього року. У Дніпрі дату для  флешмобу обрали не випадково. Кажуть, сила нашого народу саме у єдності та багатій історії. 9-го березня на день народження Кобзаря зібралися, аби в повний голос сказати "Тризуб це – Україна".
   До заходу долучилися дніпряни різного віку та професій. Люди кажуть, в першу чергу, участь у флешмобі це можливість проявити свою громадську позицію. 
   Декілька хвилин на підготовку та ось люди сформували живий тризуб. Кожен з учасників у руках тримав аркуш паперу на ньому зображено національний символ та назву заходу.
   По завершенню за доброю традицією люди заспівали гімн України.