вівторок, 21 березня 2017 р.

На крок ближче до казки

   У міжнародний день лялькаря театралізоване свято для дітей військових влаштував Дніпровський театр ляльок. Подивитися шоу завітали більше півсотні дітлахів. Дивували малечу не лише виставою – для них влаштували справжній майстер-клас з лялькового мистецтва.
   На сцені історія про пригоди маленької, але відважної принцеси. У залі – десятки здивованих, усміхнених, зачарованих казкою облич. На виставу до Дніпра малюки приїхали з селищ Гвардійське та Черкаське. Всі вони – діти військових. Режисер театру, Михайло Овсянніков розповідає, цю виставу для показу обрали не випадково, серед малюків вона користується особливою популярністю.
   І для багатьох гостей цей візит до лялькового театру – перший у житті. Емоції – непідробні. І по завершенню вистави – акторів нагороджують оплесками.
   А ось Оленка з захопленням розповідає, їй актори навіть дозволили побавитись ляльками.
Актор Руслан Чистяков, а для дітлахів пірат Джон Сільвер, демонструє мапу за якою його піратський корабель плив у пошуках скарбів.
   За десять років роботи у театрі, каже Руслан, перевтілювався незліченну кількість разів. Всіх персонажів нині і не пригадає. Та за традицією, пояснює, раз у рік казка для малюків стає реальністю. Адже у міжнародний день лялькаря актори не лише грають у спектаклі, а й діляться секретами своєї творчості із глядачами.
   Та серед відвідувачів театру не тільки діти, а й дорослі. Тож, актори намагаються робити вистави цікавими для кожного, запевняє головний режисер, Михайло Овсяніков.
   Опісля спектаклю малюки відправилися додому. Та пообіцяли повернутися знову, вже з батьками.