середа, 29 березня 2017 р.

У шостій клінічній лікарні міста Дніпра відбувся день донора

   У шостій клінічній лікарні міста Дніпра відбувся день донора. Це черговий етап у рамках благодійної акції «Допомога іде». Забір крові здійснювала виїзна бригада медиків обласної станції переливання крові для поранених атовців, онкохворих, та інших, всіх, хто її потребує. На пропозицію поповнити банк крові відгукнулися чимало людей.
   Здати кров зібралася черга. Перший етап це заповнення бланків, здача аналізів та огляд у лікаря. Серед бажаючих поділитися життєво необхідною рідиною донор з досвідом Іван. Хлопець здає кров увосьме. Навчається на медика. Про те, що потрібна допомога, дізнався, коли проходив практику
   Найпершим, хто здолав шлях від перевірки у лікаря до пункту здачі крові став Юрій. Чоловік здає кров вперше. І закликає всіх робити так само.
   За дві доби перед процедурою не можна вживати алкоголь, та палити за годину до цього. Медики рекомендують не йти з порожнім шлунком, а навпаки з’їсти легкий сніданок
   Після процедури пропонують солодкий чай та печиво. Щоб організм швидше адаптувався та приходив у форму.
   Забір крові можуть виконувати лише представники обласного банку крові. Тому у шостій лікарні з донорами працює виїзна бригада медиків.
   Якщо аналізи в нормі, то вже наступного дня після їх проведення кров передадуть на потреби лікарень.
   Кров рятує життя великій кількості людей кожного дня. Така акція на базі шостої лікарні уже четверта за останні два роки. І не остання, стверджують медики.