вівторок, 21 березня 2017 р.

Безготівковий проїзд в електротранспорті Дніпра

   21- го березня протестували новий сервіс. За його допомогою у громадському транспорті можна розрахуватися через мобільний додаток «Приват 24». Вартість квитка залишається незмінною. Одна гривня п’ятдесят копійок списується через Інтернет-банкінг.
   Першими нововведення в електротранспорті протестували міські чиновники. Наразі послуга вже доступна у тролейбусі № 17  та в одному трамваї, що курсує маршрутом № 1. Для того аби сплатити за проїзд без готівки достатньо скористатися мобільним додатком «Приват 24». Його можна завантажити на будь-який смартфон або ж планшет. На головному меню обираємо функцію QR - код та скануємо зображення,  яке можна знайти в електротранспорті. Процедура займає менше хвилини.
   Розробники нової системи оплати кажуть, допоки механізм не запрацює у повну силу з QR – кодами людям допомагатимуть кондуктори, які згодом виконуватимуть функції контролерів. Говорять, більшість з них  вже пройшли спеціальні навчальні курси. Знають як здійснити оплату та можуть відрізнити справжній білет від фальшивки.
   Ще одне оновлення у дніпровському електротранспорті – спеціальні інтерактивні монітори. Вони допомагатимуть пасажирам з вадами слуху не пропустити свою зупинку. Також тут транслюватимуть соціальну рекламу.
   Міський голова зазначив,  на втілення такого масштабного проекту  у Дніпрі необхідно витратити близько восьми мільйонів доларів. Наразі шукають інвесторів. За попередніми прогнозами все має запрацювати вже до кінця 2017-го.