пʼятниця, 31 березня 2017 р.

У Дніпрі розпочинається «Тиждень добрих справ»

   Це волонтерський проект, що  триватиме з другого по дев’яте квітня. Його мета допомогти якомога більшій кількості людей з найбільш вразливих категорій населення та зібрати на добру справу. Яку саме та що ще запланували організатори?
   «День добрих справ» - проект, що вперше з’явився в Ізраїлі у дві тисячі дев’ятому. Нині його втілюють у життя у шістдесяти країнах світу. У деяких з них, в тому числі і в Україні він значно розширився. Перевтілившись вже у «Тиждень добрих справ».
   Цьогоріч «Тиждень добрих справ»  організовують більш ніж  у двадцяти містах України. У Дніпрі він стартує другого квітня і буде вже сьомим. Програму підготували насичену – підкреслює координатор  проекту.
   Чимало заходів проекту будуть спрямовані  на підтримку саме малозахищених верств населення. Допомогти цим людям може кожен бажаючий – нагадують організатори. Нині взяти участь у «Тижні добрих справ» визвалися вже близько ста п’ятдесяти волонтерів.
   Тим не менше є і заходи, організовані абсолютно для усіх дніпрян та гостей міста. Їх відвідувачі зможуть і повеселитися, і за бажанням, допомогти коштами.
   Загалом участь у проекті беруть волонтери, студенти, підприємці, та просто небайдужі містяни – перераховують організатори. Говорять, під час цього тижня намагатимуться зробити якомога більше добрих справ. Та сподіваються, що проект надихне людей, аби ті робили якомога більше добрих справ, а не тільки за призначеними датами.