четвер, 30 березня 2017 р.

У клінічній лікарні імені Мечникова провели медичний огляд військовослужбовців

    Цього разу запросили бійців полку Дніпро-1. Та не відмовили у консультаціях й іншим військовим. Можливістю пройти лікарів скористалося близько тридцяти чоловіків.
   У холі поліклініки лікарні імені Мечникова зібралися військові. Тут для них сьогодні організували медогляд. Аби без черг, не гаючи часу, бійці, більшість з яких вже мала тяжкі поранення, могли отримати необхідні консультації у лікарів.
   Дмитро розповідає - прийшов до лікарів задля профілактики, а так – почуває себе відмінно. Згадує, тут у клініці його лікували після тяжких осколкових поранень руки та обличчя.
   Не з чуток знайомий з роботою медиків Мечникова і Григорій Шаповал. Хлопця тут витягли майже з того світу. У зоні АТО отримав кульові поранення в живіт.
   Підкреслює, такий огляд, гарна можливість пройти необхідних лікарів якнайшвидше.
   Про бійців, що після тяжких поранень, завдяки професіоналізму лікарів клініки,  отримали ще один шанс на життя – у Мечникова не забувають. Адже багатьом із них потрібно й надалі регулярно перевіряти стан здоров’я чи проходити певні процедури. Загалом від початку війни у клініці Мечникова пройшли лікування більше двох тисяч двохсот тяжкопоранених бійців АТО. Близько сотні з них надійшли до клініки протягом останнього місяця.