пʼятниця, 3 березня 2017 р.

Молоді винахідники

   Дніпровські десятикласники готуються підкорювати Лос-Анжелес.  Ілля Самсоненко та Ксенія Коваленко – учні Дніпровського хіміко-екологічного ліцею представили свої наукові проекти на всеукраїнському науковому конкурсі «Intel Еко-Україна 2017». Винахід школярів не має аналогів у світі. Тепер, вони представлятимуть його на міжнародному конкурсі у Лос-Анжелесі.
   Близько дев’яти місяців кропіткої праці та декілька зламаних кавомолок і ось вона  - Еврика! Щодня учні Дніпровського хіміко-екологічного ліцею – Ілля та Ксенія, працювали над тим, щоб винайти речовину для супер-конденсату. Чим корисний цей винахід розповідає сам молодий науковець.
   Працює пара молодих науковців над проектом близько дев’яти місяців. Та започаткована праця була три роки тому Ксенією Коваленко.
   Тож ефективна речовина для джерел току виготовлена. Незабаром, два юних науковця представлятимуть свій проект на міжнародному науковому конкурсі у Лос-Анджелесі. Вони діляться, наукову діяльність кидати не збираються. Тож попереду на них чекає ще не одне відкриття.