вівторок, 28 березня 2017 р.

Космічні канікули

   Змагання з лазертагу для дітей військових провели  у Дніпрі. Цього разу в лазерних боях взяло участь 11 школярів. Всі вони нині на весняних канікулах.
   З 27го березня у більшості школярів Дніпра – весняні канікули. Хтось проводить їх за комп’ютером, хтось за книжками.   Проте цим одинадцятьом дітлахам – вдома не сидиться. Вони прийшли, аби взяти участь у лазерних боях.
   Десятирічна Катя стрілятиме з бластера не в перший раз. Цього разу дівчинка налаштована на перемогу. Ілля також досвідчений гравець.
   Ілля Галушко – взяв участь у грі. Хлопець впевнений, успіх команди залежить від зусиль кожного гравця. Тим часом дітлахи прямують до інструктора. Тут на них вдягають ігрову амуніцію.
    Далі – умови гри та правила техніки безпеки. Фото на згадку. І – в бій. Правила прості – стріляти у жилет супротивника. Спеціальні датчики уловлюють сигнал та позбавляють ворога омріяних балів.
   Менеджер, Владислав Радченко, запевняє, лазертаг – гра майже для всіх. Головне це дотримуватися базових правил безпеки, тримати бластер обома руками та дивитися під ноги під час бігу.
   Аби зробити гру цікавішою, інструктори експериментують із музикою та світлом. Та ось кінець першого раунду – червоні перемогли. Найбільше балів за гру набрала Тетяна.
   Опісля перерви на учасників очікує новий раунд та нова місія. Із захопленням дітлахи знову прямують у бій. Координатор центру допомоги учасникам АТО Наталія Шуліка розповідає, до весняних канікул малюкам підготували насичену розважальну програму. Обіцяє, змагання з лазертагу проводять не в останнє.