понеділок, 27 березня 2017 р.

Зазирнути в серце театральної кухні

  Незвична виставка відкрилася у дніпропетровському театрі Шевченка. Експозицію складають роботи 12-ти художників. Серед них театральні макети, ескізи та декорації діючих вистав. Такий подарунок до професійного свята зробили працівники театрів регіону.
   Декорації в мініатюрі, ескізи костюмів та ляльки, що беруть участь у виставах. Театральні художники з Дніпра, Запоріжжя, Павлограду та Кривого Рогу подарували таку виставку Дніпропетровському театру Шевченка.
   Тут представлені роботи 12-ти театральних художників. Кожен з них презентував на розсуд публіки по кілька експонатів. Саме спираючись на ці ескізи та макети і створювали костюми та декорації спектаклів, що наразі показують у театрах. Марія Ткаченко, художник дніпровського театру «Верим» розповідає, що з представленого тут можна зустріти в їхніх театральних виставах.
   Експозицію складають і герої спектаклів, яких ми бачимо на сцені. Міський ляльковий театр представив на виставці ляльок, що грають у спектаклі для дорослих. Директор театру запевняє – це унікальна можливість роздивитися улюблених героїв зблизька.
   Виставка зібрала чимало поціновувачів такого виду мистецтва. Чимала частина гостей – і самі художники. Діана, учениця  театрально-художнього коледжу. Говорить, у майбутньому також  планує створити щось подібне. З захопленням ділиться власними враженнями від виставки.
   Відкриття виставки приурочили до всесвітнього Дня театру.