неділя, 26 березня 2017 р.

Поліція впіймала грабіжника-гастролера

   Дніпровські поліцейські впіймали зловмисника, що грабував пункти видачі кредитів, погрожуючи співробітникам установ гранатою. На рахунку грабіжника одинадцять подібних злочинів – про які відомо правоохоронцям. Три з них -  у Дніпрі.
   «Гастролер», як називають подібних зловмисників поліцейські, скоїв одинадцять пограбувань пунктів видачі кредитів. Заходив до установ, де з клієнтами спілкувалися не через віконце, а у приміщенні, на той час, знаходився один співробітник, та, погрожуючи бойовою гранатою, забирав виручку за день. На його рахунку злочини у Чернігові, Києві, Харкові та у Дніпрі. Після затримання поліцейські дізналися, грабіжник – колишній співробітник правоохоронних органів Чернігова.
   Перше пограбування у Дніпрі чоловік скоїв у суботу вісімнадцятого березня – зазначають правоохоронці. З того часу поліцейські робили все можливе, аби його затримати. Зокрема спостерігали за кожним пунктом видачі кредитів, що міг стати наступним об’єктом нападу.
   Поки затриманий зі слідством не співпрацює. Проте доказів його вини достатньо – підкреслює Андрій Бедило. Нині триває досудове розслідування.