вівторок, 21 березня 2017 р.

Волонтери за тварин

   У Дніпрі волонтери та небайдужі містяни вийшли на чергову акцію у підтримку нового законопроекту, щодо посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.
Близько тридцяти людей прийшли під стіни міськради, аби нагадати іншим, що чотирилапі – це друзі, а не вороги.
   Законодавством України передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність за знущання та жорстоке поводження з тваринами. Штрафи – до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та позбавлення волі до шести місяців за найтяжчі злочини. Нині на розгляді Верховної ради  знаходиться новий законопроект, що передбачає посилення відповідальності за злість та агресію, зігнану на тваринах. Та, діляться волонтери, приймати його не поспішають.
   Проблема жорстокого поводження з тваринами в Україні нині стоїть гостро, підкреслює Марина Болоховець – засновниця одного з Дніпровських притулків для тварин. Страждають вони і просто на вулицях, і  від агресії хазяїв. Поранені тварини надходять до притулку щоденно, а нову родину, на жаль, знаходять не часто. Тим більше, українці все частіше обирають для себе екзотичних та породистих домашніх улюбленців.
  А ось пані Ірина за модою не гналася, взяла у притулку собаку доволі поважного віку з вадами зору. Звати улюбленицю – Пончик. Серед зими Пончика на вулицю викинули колишні господарі.
   У Люби вдома живе сліпа кішка. Друга улюблениця дівчинки -  собака Чока – разом з нею і прийшла на акцію.
   Аби прискорити прийняття законопроекту волонтери та небайдужі люди збираються на подібні мітинги і в інших містах України – поділилися волонтери.