четвер, 2 березня 2017 р.

Прем'єра в Молодіжному театрі

   У Дніпрі в Молодіжному театрі відбулась прем’єра спектаклю «Примадонни». П’єса американського драматурга Кена Людвіга розповідає про нелегкі будні акторів та їх безмежну любов до театру.
   Вистава «Примадонни» Кена Людвіга – одна з головних цьогорічних прем’єр Молодіжного театру. Це історія про двох безробітних акторів, які випадково дізнаються про те, що заможня дама похилого віку розшукує своїх загублених племінниць аби заповісти їм свої мільйони.    Чоловіки вирішують зіграти головну роль у своєму житті, що коштуватиме їм цілого статку – перевдягнутись в дівчат та видати себе за племінниць багатої пані.
   Роль Лео – відомого,  нині безробітного актора, Ігорю до вподоби. Зізнається: тут навіть грати особливо не потрібно. Адже його герой такий самий як і він – людина, що жити не може без театру.
   До спектаклю готувались близько місяця. Найважче було Ірині Галютіній, виконавиці  ролі Одрі – коханої одного з головних героїв ваистави.
   Кожна репетиція, ділиться режисер, проходила весело та цікаво. Особливо входити у роль акторам не довелось, вони грали самих себе, адже  ця п’єса про любов до театру.
   До прем’єри готувались дуже активно, розповідає режисер, аджЕ чАсу для репетицій, було не так вже і багато. Першу виставу представили глядачам 1-го березня. Аби у перший день весни подарувати містянам гарний настрій та яскраві емоції.