четвер, 16 березня 2017 р.

"Друзі на війні"

  У холі Дніпропетровської облдержадміністрації працює волонтерська виставка «Друзі на війні». В експозиції представлені світлини на яких зображені наші військові та їх чотирилапі друзі.
  Віталій Дейнега розповідає про тварин, що зображені на цих світлинах, що зібрали волонтери. Кожен з чотирилапих, ділиться, має свою життєву історію та особливий характер.
   Після кожної поїздки в зону АТО у волонтерів залишається купа світлин, пояснив пан Віталій. Чимало з них присвячені дружбі з тваринами. Адже чотирилапі часто обирають військових у компаньйони.
   У приміщенні облдержадміністрації виставки присвячені військовій тематиці та волонтерству - не рідкість. Тож і тему про  тварин  тут визнали цікавою. Юрій Голик – радник очільника області  і сам родом з Донбасу. Там, на Луганщині, ділиться, водить дружбу з військовими його чотирилапий друг. Подивитися виставку прийшли і студенти одного з дніпропетровських коледжів. Діляться враженнями.
   Вперше цю виставку продемонстрували у Київському метрополітені. Тепер вона доїхала до Дніпра. Наступна зупинка експозиції з двадцяти семи фотокарток – Луцьк. Вже невдовзі виставка поповниться новими експонатами – запевнили організатори. Адже тварини – найкращі психологи на війні. Вони і підтримують бойовий дух, і відчувають небезпеку, і стають справжніми друзями військових.