неділя, 26 березня 2017 р.

Лікування в обласному госпіталі

   Лікування в обласному госпіталі пройшли тисячі поранених бійців.   Дениса Іваницю лікарі й волонтери одразу згадують за такою  особливістю -  стержень для фіксації ноги бійцю придбала українка з Канади. А тепер для хлопця особливий день – виписали з госпіталю!
   Бійця Дениса Іваницю у жовтні минулого року в непритомному стані доправили з Красноармійська – в Дніпро. Під час обстрілу хлопець отримав тяжке поранення у гомілку.    Спочатку була реанімація в лікарні Мечникова, потім шість операцій – в Дніпропетровському військовому госпіталі. Операція зі встановлення стержня в гомілку тривала дві з половиною години. Двадцятидворічний  демобілізований боєць сподівається – незабаром ходитиме без милиць. Дякує лікарям.
   Серед тих, кому вдячний Денис -  підполковник медичної служби Юрій Лазаренко. Юрій Вікторович  розповів – випадок із Денисом – не є унікальним, подібні операції тут проводять від початку війни. Кошти на сучасний комплект фіксаторів для гомілки для Дениса дійсно передала українка з Канади. Підполковник розповідає - дніпровці щодня приходять до госпіталю з допомогою.
   Тепер Денис думає про майбутнє. Після повної реабілітації сподівається повернутися до армії на контрактній основі. Якщо   ж не вдасться, стане питання з працевлаштуванням. Денис сумнівається  - чи знайде роботу в рідному селі.