вівторок, 21 лютого 2017 р.

Компас.DP

   У Дніпрі презентували молодіжній туристичний проект – Компас.DP
Його учасники подорожували Дніпропетровщиною в пошуках цікавих місцин. Побачене – знімали на відео. Результат – першу відеороботу презентували 21го лютого, у всесвітній день екскурсовода.
   Таємничі ліси, цілющі джерела, пам’ятки козаччини та просто красиві місцини області – шукали, інспектували та знімали на відео учасники молодіжного проекту  Компас. Dp. Наразі вже готові відеоісторії про туристичні знахідки Дніпра, Покровського, Васильківського та    Дніпровського районів, а також міста Кам’янського. Найближчим часом ролики можна буде переглянути в Інтернеті. Ну, а в майбутньому планують створити інтерактивну мапу туристичних місць області.
   Проект презентували на молодіжному туристичному форумі, спеціально до всесвітнього дня екскурсовода. Говорили про важливість розвитку туристичної галузі області. Зокрема до розробки маршрутів запросили студентів та школярів. На нові ідеї чекають у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.
   Долучитися до проекту  Компас. Dp. просто. Головне – це бажання відкривати нові місця Дніпропетровщини та ділитися знахідками. Для участі також треба зібрати команду з трьох та більше чоловік однодумців, ну, а знімати відео дозволяють просто на мобільний телефон. Додаткову інформацію можна знайти на сторінках проекту у соціальних мережах.