понеділок, 13 лютого 2017 р.

«Dnepr Voice -2017»

   У Дніпрі продовжується реєстрація на пісенний конкурс «Dnepr Voice -2017». Взяти участь у вокальному змаганні можуть усі бажаючі – як досвідчені співаки, так і аматори.
   Торік Аліна та Катерина взяли участь у конкурсі «Днепр войс -2016». Дівчата діляться, вони – не професіонали, лише аматори. Та не зважаючи на це, дует здобув перше місце у вокальному змаганні. За першість співачки отримали подарунок – професійний звукозапис власної композиції, а ще, діляться, чимало вражень та величезний досвід.
   Такий конкурс торік вперше організували дніпровські студенти. Діляться, в 2016-му у ньому взяли участь 120 учасників, а співи на сцені збирали повні зали людей. Цьогоріч організатори вдруге проводять вокальне змагання, кажуть, вже подали заявки на участь більше ста п’ятдесяти осіб.
   Обиратимуть кращих у кілька етапів. Відбіркові тури проводитимуть на кшталт Євробачення.  Спочатку перші прослухування, потім два полуфінали, та вирішальний гала-концерт.
   Судитимуть співаків досвідчені вокалісти. Кажуть, обиратимуть кращих за кількома критеріями.
   Кращим співакам обіцяють коштовні призи та цінні подарунки від спонсорів. Троє фіналістів отримають можливість записати власну пісню в студії. Учасник, який виграє гран-прі – отримає супер-приз, який – організатори секретів поки що не розкривають.