понеділок, 6 лютого 2017 р.

До Дніпра з робочим візитом прибув посол Європейського Союзу в Україні

   Підтримка бізнесу, студентських програм та безвізовий режим за декілька місяців – це та інше пообіцяв посол ЄС в Україні, Хьюго Мінгареллі. Голова представництва ЄС прибув до Дніпра в понеділок, 6 лютого.
   Дипломат  зустрівся з очільником Дніпропетровської облдержадміністрації, Валентином Резнічненком. На брифінгу для журналістів голова представництва ЄС зауважив, що  Україна є пріоритетним партнером ЄС і найближчим часом співпраця буде лише посилюватися.    Наголосив на важливості боротьби з корупцією, впровадження судових реформ та захисті незалежності засобів масової інформації. А також пообіцяв впровадження програм підтримки малого та середнього бізнесу.
   Хьюго Мінгарелі також розповів, за останні 2 роки ЄС виділив Дніпропетровщині 9 мільйонів євро  на допомогу для переселенців.   Програми підтримки діятимуть і надалі. Також планують посилити співпрацю між Дніпропетровськими та  Європейськими університетами. Також посол запевнив – безвізовому режиму для України – бути.
   Рішення про надання Україні безвізового режиму вже було прийнято і в наступні декілька місяців українці вже зможуть подорожувати до країн ЄС без віз на короткостроковий період.  Відомо, що візит посла ЄС в Україні триватиме 2 дні. Хьюго Мінгареллі планує відвідати музей АТО, обласну лікарню імені Мечникова та Дніпропетровський національний університет.