субота, 25 лютого 2017 р.

Отруєння газом у місцевій школі.

    23 – го лютого вдень, близько дванадцятої години до дитячої обласної клінічної лікарні доправили вісьмох школярів. Вони - учні школи № 53.
Лікарі кажуть, діагноз у всіх один – отруєння речовиною з перцевого газового балончика. Що трапилося у навчальному закладі розбиралися наші журналісти.
   На перерві – після другого уроку у школі № 53 оголосили про термінову евакуацію. В одному з коридорів учень 9 – го класу розпилив у повітря газ із перцевого балончика. Вчителі кажуть, відреагували оперативно та одразу вивели дітей на вулицю.
   До класів діти повернулися вже за півтори години, а тих хто скаржився на погане самопочуття доправили до обласної дитячої клінічної лікарні. Тут школярів оглянули та надали їм першу медичну допомогу. Лікарі кажуть, наразі життю та здоров’ю учнів вже нічого не загрожує.
   За попередньою інформацією газовий балончик дев’ятикласник знайшов на вулиці по дорозі до школи. Згодом з його допомогою вирішив пожартувати у навчальному закладі. Наразі справу хлопця передали до поліції.
   Вчителі кажуть, скоріш за все учень скористався ним лише з цікавості. Пояснюють, на обліку у поліції він не перебував та агресивною поведінкою не вирізнявся.