середа, 15 лютого 2017 р.

Мітинг силовиків

   Колишні міліціонери влаштували акцію протесту. 15 лютого силовики-пенсіонери зібралися біля Дніпропетровського обласного управління Пенсійного фонду. Люди вимагали перерахунку їхніх виплат.
   На акцію зібралося близько дві сотні людей та всі з єдиним питанням. Пенсіонери силових відомств України вимагають перерахувати їхні пенсійні виплати.  Кажуть, відповідний закон прийняли ще в грудні минулого року та поки все без змін.
   Пан Валерій каже, 30-го січня у міністерстві внутрішніх справ зібрали більше тисячі пенсіонерів. За результатами зустрічі – впродовж трьох днів в МВС пообіцяли направити звернення до Пенсійного фонду України.
   Натомість в обласному управлінні Пенсійного фонду кажуть, розпорядження про індексацію вони не отримали. Пояснюють, наразі не мають жодного законодавчого документа який передбачає перерахунок виплат. Для цього потрібно зібрати пакет документів. 
   Після акції протесту ініціативна група провела переговори з представниками Пенсійного фонду. Єдиного вірного рішення не знайшли та активісти кажуть, від свого не відступлять.