четвер, 16 лютого 2017 р.

Ведмедиця Ляля нарешті знайшла нову домівку

   Рік тому зоозона на Монастирському острові була визнана непридатною для проживання там тварин. Міська влада Дніпра прийняла  рішення розформувати зоопарк та знайти тваринам кращі умови.
   Понад 90 тварин у вересні минулого року відвезли до Харкова. Та деякі мешканці дніпровського зоопарку так і залишились у Дніпрі. Серед них і ведмедиця Ляля. У харківській зоозоні для неї не вистачило місця. Волонтери місяцями шукали шестирічній Лялі новий будинок, і ось нарешті знайшли.
   Це, запевняють волонтери, найкраще місце для ведмедиці. Через пошук гарних умов, пояснюють, процес розселення тварин і затягнувся.
   Та ось Ляля залишати свій дім, у якому прожила понад два роки, не дуже хотіла. Чим тільки не виманювали ведмедицю: і яблуками, і горіхами, і рибою, і м’ясом. Врешті-решт Ляля здалась та вийшла зі своєї клітки. Нині вона в дорозі до Синевірського реабілітаційного центру. У дніпровському зоопарку ж залишились лише лисиці. Їх, розповідає волонтер, багато хто хотів забрати до приватних зоопарків. Але там, пояснює, немає необхідних умов. Тому тварин поки що залишили тут, в планах вже незабаром відправити їх до Харківського зоопарку.