пʼятниця, 17 лютого 2017 р.

Суд над Пугачовим

   У п’ятницю,  17 лютого відбулося чергове засідання суду по справі Олександра Пугачова, цього разу у Кіровському районному суді.
   Нагадаємо, підсудного звинувачують у вбивстві двох поліцейських, подія трапилася минулого року. Тоді під час виконання службового обов’язку загинули Артем Кутушев та Ольга Макаренко, що зупинили чоловіка який порушив правила дорожнього руху. Пізніше, в той же день за підозрою у вбивстві поліціянтів, правоохоронці затримали колишнього «торнадівця» - Олександра Пугачова.
   Подія що сколихнула всю країну, із прийняття закону про нову поліцію не минуло ще й року, коли сталося це жахливе вбивство. 25 вересня, у Дніпрі під час виконання службових обов’язків застрелили двох копів. З того часу минуло майже 5 місяців, а справа з притягнення до відповідальності підозрюваного, та її повний розгляд справи ще не відбулися. 17 лютого пройшло чергове засідання, але й тут без затримок та нюансів не обійшлося. Одразу ж після початку засідання були подані клопотання, зауваження до суду мав адвокат підозрюваного.
   За словами сторони захисту, у суді не були надані докази загрози безпеки на судовому засіданні, тому така міра невиправдана, але суд не задовольнив клопотання адвоката. Також, підсудний відмовився від надання будь-яких свідчень. Ще до початку засідання коментар надала голова Кіровського районного суду, щодо справи яку будуть розглядати.
   Протягом розгляду справи підсудному була названа сума компенсації, яку він має сплатити потерпілим, якщо суд визнає його винним. А от далі сталося  наступне, адвокат обвинуваченого попросив перерви у суду, причина наступна, бажання більш детально ознайомитися з матеріалами справи та з результатами проведеної експертизи. Тому судді були вимушені вже вкотре перенести засідання, цього разу на 3 березня.