понеділок, 6 лютого 2017 р.

Шахраї йдуть у ногу з часом

   Берегти гроші на картці виявляється вже небезпечніше ніж під подушкою. Аферисти вигадують безліч способів щоб заволодіти вашим електронним гаманцем. Виявляється, що розвиток електронних технологій робить легшим життя не тільки для звичайних громадян, а і для шахраїв.
   Чимало людей зараз здійснюють купівлю та продаж через Інтернет. Нікуди не треба йти, сиди та роби покупки у затишку. Та цією зручним засобом користуються і шахраї. Наш герой нерідко звертається до Інтернет-сервісів з купівлі та продажу. Він розповідає, що доволі часто наштовхується на підозрілі об’яви. Розраховані вони на необачність покупця.
   Ну а потім за цією схемою, як розповідає Станіслав, виявляється, що товару немає в наявності. І коли людина вимагає  передоплату назад, шахраї продовжують свою справу.
   Для наочного прикладу нам Станіслав показує одну з підозрілих об’яв з продажу. Також пояснює, чим вона підозріла і чому на неї краще не звертати уваги. 
   Також, дуже часто шахраї дзвонять пересічним городянам на мобільні номери, та представляються співробітниками банків, щоб дізнатись у довірливих людей їхні особисті дані. Щоб дізнатись, як не потрапити на гачок таких аферистів, ми звернулися за поясненнями  до представників банку.
   Тож нікому не можна розголошувати інформацію, яка стосується ваших фінансових справ. З кожним роком злочинці вигадують все нові та нові схеми обманів. Проте, треба пам’ятати, що шахрай не зможе ошукати свою жертву, якщо та сама їй в цьому не допоможе. Тому будьте пильними та обережними.