вівторок, 21 лютого 2017 р.

Схеми незаконного збагачення

   Днями у Дніпропетровській області поліція викрила діяльність групи людей, яка займалися переобладнанням лічильників. Вони спеціалізувалися на приладах водо, газо та електропостачання. З їхньою допомогою клієнти самостійно регулювали відсоток спожитих комунальних послуг.
   Понад 5 тисяч переобладнаних лічильників вже в роботі. За попередньою інформацією мешканці Павлограду виготовляли та розповсюджували прилади водо, газо та електропостачання впродовж трьох років. Правоохоронці кажуть, усю інформацію про них та відео уроки по встановленню можна було побачити на спеціальному веб - сайті. Додають, асортимент мали чималий.
   Поліціянти кажуть, середня ціна одного приладу  складала 10 тисяч гривень. Їх розповсюджували поштою по всій території України.  Правоохоронці говорять, наразі вдалося виявити, що найбільше замовлень отримували з Одеської та Харківської областей.
   Під підозрою група з трьох людей, вони мешканців Павлограду. Це чоловіки віком від 30 до 35 років, які мали спеціальну технічну освіту. Наразі нікого не затримали. Проводять досудове розслідування та підраховують прибутки від незаконної діяльності.
   Покарання понесуть не лише продавці, а й їхні клієнти. Правоохоронці кажуть, разом з чорною бухгалтерією та лічильниками вони також вилучили базу клієнтів.