вівторок, 28 лютого 2017 р.

Випускники поліції

   У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшов випускний. Триста сімдесят вчорашніх курсантів вже отримали звання молодих офіцерів.
   Різні емоції, різні очікування – вже через кілька днів ці молоді чоловіки та дівчата офіційно поповнять лави правоохоронних органів України. Цього ж дня зібралися на плацу рідного вишу, аби отримати дипломи випускників та звання лейтенантів.
   Розпочали урочистий захід традиційно з гімну. Далі поклали квіти до пам’ятника загиблих на службі правоохоронців. І лише потім перейшли до вручення дипломів. Шістдесят із трьохсот сімдесяти випускників закінчили навчання з відзнакою. Подяку за найкращих курсантів отримали й батьки винуватців свята.
   Опісля цього випускники вислухали всі побажання та привітання і взяли слово самі. Один із них Максим – хлопець із Кропивницького. Ділиться, від навчання у Виші отримав навіть більше, ніж очікував.
   Університет дав освіту і двом братам Снігач. Близнюки з Запоріжжя рік провчилися в Донецьку, з початком воєнних дій хлопців перевели до Дніпра. Максим розповів, чому вирішив стати саме поліцейськими.
   І на прощання випускники промаршували по рідному плацу. І підтримуючи традицію своїх попередників підкинули на щастя монети.