понеділок, 27 лютого 2017 р.

Питання здоров'я та будівництва. Візит Президента.

   27 лютого з робочим візитом до Дніпра приїхав Президент України Петро Порошенко. Впродовж дня глава держави відвідав два медичні заклади та ознайомився з процесом будівництва місцевого метро.

   На базі обласної дитячої клінічної лікарні звели сучасну діагностичну поліклініку. Тут на трьох поверхах працюватиме 32 медики. Лікарі кажуть, після модернізації в закладі прийматимуть у півтора рази більше пацієнтів. За добу зможуть оглянути до трьох сотень дітлахів. Для них тут ультразвукова діагностика, рентгенівське обладнання та апарати штучної вентиляції легенів.
   Перший в області сучасний медичний заклад для дітей відкрили 27 – го лютого. До урочистостей долучився і президент України Петро  Порошенко.
   Глава держави запевнив – ця діагностична поліклініка є прикладом успішної децентралізації влади.
   Та поки одні медичні заклади лише розпочинають свою роботу в інших звітують про досягнення. Завітав Президент і до обласної лікарні імені Мечникова. Тут мова йшла про порятунок бійців, яких щоденно доправляють до медичного закладу. Також згадали про реабілітацію військових та волонтерську діяльність.
   Після цього глава держави відправився у центр міста. Тут розгорнулося масштабне будівництво метрополітену. Наразі тут  завершили підготовчі роботи та визначилися з термінами виконання. 
   Президент запевнив, додаткові три станції метро в Дніпрі з’являться вже за чотири роки. Наразі за словами метробудівців, турецька компанія разом з київськими колегами вже розпочала роботу.