середа, 1 лютого 2017 р.

У Дніпрі виступила група «Скрябін»

   Безкоштовний концерт присвятили пам’яті загиблого соліста  групи. Нагадаємо, лідер гурту Андрій Кузьменко трагічно загинув у ДТП 2 лютого 2015-го року.
   Кораблі, Старі фотографії, Мама – одні з найвідоміших пісень  гурту «Скрябін» пролунали на сцені біля дніпропетровської облдержадміністрації.  Саме так музиканти разом із гостями концерту згадували Андрія Кузьменка.
   Тільки відомі хіти, жодної нової композиції – пісні, які раніше виконував Кузьма тепер співають Ольга Лізгунова та Євген Толочний. Музиканти діляться, вони й досі позиціонують себе як «гурт без лідера», адже Андрія Кузьменка замінити неможливо.
   Ще до початку концерту, на питання  - чим дивуватимуть глядачів, та що неочікуваного можна буде побачити на сцені  – музиканти відповіли майже хором.
   Та навіть за таких погодних умов концерт зібрав більше тисячі гостей. Окрім гурту «Скрябін» на сцені співали  лауреати фестивалю «Пісні, народжені в АТО».  Люди грілися кавою, співали разом із музикантами улюблені пісні та танцювали. Хоча й комфортно у такий морозець було далеко не всім.
   Майже дві години глядачі не відпускали виконавців. Музиканти заспівали близько 20-ти пісень
   Концерти, присвячені пам’яті Андрія Кузьменка відбудуться і в інших містах України. 1-го лютого – в Харкові, 11-го – у Львові. Та безкоштовний – лише у Дніпрі.