вівторок, 14 лютого 2017 р.

«Допомога йде!»

   Таку назву має волонтерський проект що допомагає сім'ям із зони АТО проходити медогляд та належне лікування у Дніпрі. Вже вкотре спільними зусиллями волонтерів та за кошти обласного бюджету люди з Донецької та Луганської областей  приїздили до нашого обласного центру.
   О 16-й годині до обласної клінічної лікарні під'їхали 2 автобуси з дітьми та батьками. Близько 8 годин у дорозі і ось трохи заморені помаленьку заходять до лікарні. На них тут вже чекають заздалегідь, та радо приймають. Невелика затримка у вестибюлі і всіх розподілили по відповідним відділенням. Пані Вікторія приїхала з селища Мироновське, що у Донецькій області, говорить, дуже сподівається на допомогу лікарів.
   Кваліфіковану допомогу дітям нададуть, та проведуть всі необхідні обстеження, запевнив директор медзакладу. Адже вони живуть у прифронтовій зоні і лікарів вже довго не бачили.    Через це в багатьох дітей можуть виникнути  різноманітні патології та хвороби.
   Для того щоб лікування та медична допомога одним з тих хто цього потребує найбільше продовжувалися потрібне фінансування, для цього голова обласної ради  відправив лист прем'єр міністру України з відповідним запитом.