понеділок, 13 лютого 2017 р.

Метробудівці знову без заробітної плати

   Близько півроку без зарплати та вже увірвався терпець - заявили      працівники «Дніпрометробуду». Вони збираються на черговий мітинг. Під стіни міської ради вийдуть у вівторок, 14 –го лютого.
   Останнього разу гроші їм виплачували у серпні минулого року. З цього часу працюють безкоштовно. Метробудівці кажуть, наразі  їм вже заборгували близько трьох мільйонів гривень.
   Наразі згідно з тендером, який провели влітку минулого року, за будівництво трьох додаткових станцій метрополітену взялася турецька компанія «Лімак». В центрі Дніпра вже розпочали підготовчі роботи. Незважаючи на це місцеві метробудівці переконують, вони також виконують важливу роботу.
   Два роки тому у шахтах дніпровського метро трудилося близько трьохсот людей, зараз їх трохи більше сотні. Люди кажуть, працювати «за спасибі» згодні далеко не всі, тож кваліфіковані робочі кадри шукають робочі місце у інших містах та за кордоном.
   За словами працівників раніше ПАТ «Дніпрометробуд» був на балансі обласної адміністрації та у жовтні 2015 – го їх мали передати до міської ради. Та час іде, а віз і нині там. Метробудівці переконують, новий договір з ними не уклали, тож працюють за старим. Наразі для того аби розібратися в ситуації 14-го  лютого планують вийдуть на мітинг під стіни міської ради.