середа, 1 лютого 2017 р.

Робити добро легко

   У Дніпрі відкрили безкоштовний магазин для переселенців. Тут можна взяти будь-яку річ не заплативши за неї ні копійки. Весь асортимент назбирали волонтери та небайдужі містяни.
   Пальто, сукні, взуття та навіть постільна білизна – у цьому незвичному магазині – є все. Пан Сергій прийшов за верхнім одягом. До душі припало ось це пальто. Каже, воно не лише гарне, а ще й дуже тепле.
   Чоловік тут вже вп’яте. Розповідає, на безкоштовний шопінг приходять усією родиною. Вони два місяці тому переїхали з Авдіївки, нині всі кошти витрачають на оренду квартири. Тож, цей магазин, каже,  – єдина можливість одягнути себе та свою сім’ю.
   Одяг сюди приносять небайдужі містяни. Більшість речей високої якості. Тут можна знайти навіть відомі бренди.
   Власник магазину – пан Геннадій, розповідає, ідея прийшла випадково, просто хотів допомогти людям, які опинились у складній ситуації.
   Забрати річ, що сподобалась  просто, не потрібно жодних довідок та документів. Магазин готовий допомагати кожному. Сюди, розповідає пан Геннадій, почали приходити не лише переселенці, а й звичайні студенти. Також можна залишити свої побажання, і коли потрібна вам річ з’явиться – вам обов’язково зателефонують.
   В планах у чоловіка розширити магазин – назбирати меблів, які б переселенці так само могли б брати безкоштовно. А також відкрити дитячу розважальну кімнату, облаштувати її іграшками та комп’ютерами. Аби дітлахи могли спілкуватись та разом цікаво проводити час, поки дорослі займаються шопінгом.