четвер, 19 січня 2017 р.

«Вбивство собаки – перший крок до вбивства людини»

   «Вбивство собаки – перший крок до вбивства людини». З такими гаслами вже не вперше майже по всій Україні збираються мітинги в підтримку законопроекту про посилення покарань  за жорстоке поводження із тваринами».
Зоозахисники вимагають, щоб садистів, які знущаються з тварин, не просто штрафували, а навіть притягали до кримінальної відповідальності. Та не прийнятий і досі законопроект, це ще не всі проблеми – говорять волонтери.
   Раніше вся ця територія  була просто занедбаною земельною ділянкою. Та завдяки зусиллям небайдужих городян тут влаштували  притулок для тварин. Серед чотирилапих мешканців тут і звичайні безхатченки, і ті, кому не пощастило більш за всіх. У більшості тварин тут своя трагічна історія. Ось  наприклад пес Михайло, дивом вижив після зіткнення із автомобілем. Є і домашні тварини, яких покинули господарі.
   Людмила зауважує, що серед наших громадян не рідкість, коли від тварин просто позбавляються, коли та захворіла».
   Проте найстрашніше, це жорстоке поводження з тваринами. Ось, наприклад, цю собаку знайшли з понівеченими від людей лапами. Нерідко дістається і котам в яких часто стріляють з пневматичної зброї або ж підпалюють живцем. Тому, волонтери дуже сподіваються, що держава таки прийме законопроект  про посилення покарань за жорстоке поводження з тваринами.
   Проте є закон чи немає, зоозахисники не залишаться осторонь. Небайдужі городяни, які не шкодують свого часу, сил та коштів і надалі будуть надаватимуть тваринам другий шанс на нормальне життя.