понеділок, 30 січня 2017 р.

До лікарні імені Мечникова доправили трьох тяжкопоранених

   29-го січня, близько п’ятої години ранку в районі Авдіївської промзони російські окупаційні війська розпочали інтенсивний обстріл зі стрілецької зброї та мінометів.  Про це повідомили  у прес-центрі штабу АТО.
30-го січня до дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова доправили трьох тяжкопоранених, які потрапили під обстріли в Авдіївці. Серед них двоє цивільних та військовослужбовець.
   У понеділок, близько сьомої години ранку до лікарні імені Мечникова привезли трьох тяжкопоранених пацієнтів. Двоє з них – мешканці житлових районів, що розташовані поблизу авдіївської промзони, один - боєць «Правого Сектору». Військовослужбовець потрапив на міну, коли повертався до своїх позицій.
   Тяжкі травми отримала і пані Наталія. Жінка мешкає поблизу авдіївської промзони. Розповідає, близько п’ятої ранку почалися обстріли. Травму пенсіонерка отримала неподалік власного двору, коли вирушила за дровами.  На допомогу жінці прийшли військовослужбовці, які і доправили її до лікарні. Медики діагностували перелом стегна. Наталія згадує ті страшні моменти.
   Найтяжчі травми отримав 40-річний чоловік. Наразі лікарі навіть не беруться давати жодних прогнозів, хоча й кажуть, динаміка позитивна. Постраждалий отримав поранення, перебуваючи у самій авдіївській промзоні, хоча й ніякого відношення до військовослужбовців не має. Як він там опинився – медикам невідомо, сам хворий наразі розмовляти не може.
   Лікарі діляться, роблять все, аби постраждалих поставити на ноги. Сергій Риженко доповнює, пацієнти вже почувають себе дещо краще. Проте наразі медики ніяких прогнозів не дають. На всіх поранених чекає тривалий курс лікування.