понеділок, 30 січня 2017 р.

в Дніпрі розкрили особу стрільця, який поранив дитину

   Шестирічного хлопчика під час гри підстрелив товариш. Про це повідомили в обласному управлінні поліції. Трагедія трапилася 23го січня. Нагадаємо, спочатку повідомлялося про те, що малюка підстрелили невідомі на вулиці.
Цю версію події підтверджували і деякі свідки.
   23го січня до обласної лікарні із кульовим пораненням госпіталізували 6-річного хлопчика. Тоді свідок події розповідав – у дитину поцілили невідомі, коли хлопець із батьками йшов вулицею 20річчя Перемоги, що на житловому масиві «Придніпровський».
   Правоохоронці одразу взялися до розслідування. Встановили – куля з пістолету Флобер, який зазвичай використовують для навчання. Припускали – хлопчик слугував для зловмисників живою мішенню. 4 дні більше 30 співробітників поліції відпрацьовували ймовірне місце події, допитали більше 100 свідків. Та покази, як розповідає речниця нацполіції Ганна Старчевська – розходилися. Тоді були проведені негласні слідчо-пошукові дії. І правоохоронцям відкрилися подробиці трагедії.
   У квартирі друзів родини правоохоронці вилучили пістолет марки Флобер, кулю з якого знайшли у тілі хлопчика. Як повідомила Ганна Старчевська – слідчі дії у справі тривають.
   Нині слідчі також перевіряють протоколи зі свідченнями. Якщо провину свідків у наданні завідомо невірної інформації доведуть – згідно зі статтею 384 Кримінального Кодексу України їм загрожуватиме до 2х років позбавлення волі.