середа, 11 січня 2017 р.

Допомога пернатим

   У містах Дніпропетровщини зимує більше п’ятдесяти видів птахів, в тому числі, і дикі лісні. Фахівці та волонтери наголошують – о цій порі птахам потрібна наша з вами допомога.
  Зима – складний період для пернатих. Серед причин фахівці називають – відсутність корму, низькі температури, глибокий сніг. При чому, самі морози для пернатих не страшні за умови, якщо буде корм.
   Особливо такі погодні умови небезпечні для невеликих птахів. Тільця пернатих швидше втрачають тепло. Врятувати птахів можна – вчасно підгодувавши їх.
   На смітниках диких птахів ви не побачите, тому вижити їм складніше. Лісних птахів підгодовують менше, до таких, наприклад, відносяться синички. Їх взимку у містах більшає, адже температура тут вище на 3-5 градусів. Синичок краще підгодовувати шматочками сирого сала.
   Окрім синичок і тих пернатих, яких ми звикли бачити щодня, в обласному центрі і в інших містах нашого регіону можна побачити навіть хижих птахів. Про різноманітність видів, що зустрічаються у місті, знають фахівці.
   Найпростіший варіант годівниці можна змайструвати з шестилітрової пластикової пляшки, кріпити краще на деревах.
   Цього голуба врятувала від загибелі  Лариса з Дніпра. Жінка працює в одному з кіосків обласного центру, попросила її не знімати. Зізнається – почувається щасливою, що птах одужує. Адже підтримуєш інших – отримуєш радість.