вівторок, 10 січня 2017 р.

Алкоголь – шкодить не тільки у разі вживання, а й у разі виготовлення.

   У Дніпрі стався вибух самогонного апарату. У наслідок трагедії постраждав батько-виробник та його маленький синочок, якому не має ще й двох рочків.
   На хвилі підняття цін на алкогольні напої дніпряни взялися за виготовлення власного спиртного. Та це не тільки протизаконно, а ще й, як виявилось, небезпечно. У будинку, в якому стався вибух, проживали четверо – подружня пара, їхній син та бабуся.
   Двадцятип’ятирічний горе-виробник зараз знаходиться у лікарні, в нього уражено близько 20% тіла. В малого ж пошкоджені ручки, ніжки та обличчя – загалом близько 25% тіла. Зараз малий у свідомості, проте знаходиться під наглядом лікарів. Чоловікові загрожує кримінальна та адміністративна відповідальність.
   Торік у Дніпропетровській області  на реалізації  алкогольних напоїв власного виробництва попалися більше семисот правопорушників. На виробництві та зберіганні – майже у два рази більше, а це більше тисячі трьохсот осіб.
   У поліції застерігають, що вони щоденно проводять рейдові заходи, спрямовані  на виявлення зберігання та виготовлення власних алкогольних напоїв.