середа, 25 січня 2017 р.

Від сесії до сесії живуть студенти весело

   25 січня відзначається Тетянин день, який також називають і днем студента. Спеціально до цієї дати наші журналісти підготували сюжет про історію цього свята.
   Біля Дніпропетровського Національного університету завжди багато студентів. Ми запитали у них, чи знають вони про Тетянин день, та чи святкують його?
   Про Тетянин день знають майже усі студенти. Та чому він вважається їхнім днем, якщо в першу чергу – 25 січня – це день святої мучениці Тетяни?
   Ця довідка більше відноситься до історії Російської держави. Проте, історик розповідає, що традиції Тетяниного дня відродилися і в Україні. Та навіть зараз є популярнішим за міжнародний день студента.
   Вшановує 25 січня святу мученицю Тетяну і православна церква. Свята мучениця жила у часи жорстких гонінь на  християн, та сама проповідувала християнство. Як і більшість християн того часу, вона пройшла через безліч тортур, та зрештою була страчена. То ж  до чого тут день студента?
   Не дивлячись на сумну історію цього свято молодь  знаходить різні приводи аби зустріти цей день весело та завзято  Ми, в свою чергу, вітаємо усіх студентів та викладачів з їхнім днем. З побажаннями усього найкращого.