пʼятниця, 13 січня 2017 р.

Ніхто не замерзне

   Ще минулого тижня на Дніпропетровщині відкрили 235 стаціонарних пунктів обігріву, які розташовані в амбулаторіях, будинках культури та приміщеннях Червоного Хреста.  Та в очікуванні сильних морозів в Дніпрі розгорнули і мобільні пункти обігріву. В них  може зайти будь-хто для того, щоб відігрітися, випити гарячого чаю та перекусити.
   Ще минулого тижня на Україну насунулася непогода. Засипані снігом вулиці та низька температура змусили міську владу та небайдужих волонтерів розгорнути такі палатки по всьому місту. Зайти і погрітися сюди може будь-хто: від безхатьків до звичайних громадян. Так наприклад Віталій, інколи навідується до пункту обігріву після роботи.
   Також у кожному пункту обігріву, на гостей може чекати різноманітне меню. Бо окрім державних харчів воно ще доповнюється і стравами небайдужих громадян. Соціальний працівник – Ніна – розповідає про те, як зустрічають гостей у пункті обігріву.
   Також, гості цієї палатки можуть знайти тут чимало  речей, які принесли сюди небайдужі громадяни. Якщо ж раптом, комусь стане погано, чергОві працівники завжди готові визвати лікарів та представників «Червоного хреста», які також намагаються допомогти у влаштуванні пунктів обігріву. А хтось намагається надати свою підтримку, чим може.
   За статистикою Міністерства охорони здоров’я в Україні за останній тиждень від холоду загинуло 40 людей. Тому соціальні працівники закликають не цуратися, та заходити до пунктів обігріву. По області їх 235 стаціонарних – вони розташовані в амбулаторіях, територіальних центрах соцзахисту, вокзалах, будинках культури, сільських радах та приміщеннях «Червоного хреста».
   Мобільних пунктів в Дніпрі  поки що чотири. Соціальні працівники зізнаються, поки що, не все ідеально, але вони все одно намагатимуться зробити найнеобхідніше для тих, хто потребує на допомогу.