вівторок, 10 січня 2017 р.

У Дніпрі планують ухвалити програму щодо заміни дерев

   У міській раді Дніпра планують ухвалити спеціальну програму щодо заміни окремих дерев. Зараз у місті значну частину зелених насаджень  займає пухова тополя. Від цього потерпають дніпряни, тож замінити  тополі планують на платани та клени.
   Нині заміна пухової тополі, як ніколи  актуальна, оскільки ці дерева можуть викликати не лише загострення алергічних реакцій у людей, а й пошкоджувати будівлі чи дорожнє покриття.
   Дерева, які висадять на заміну старим тополям, будуть безпечними та стійкими до низьких температур. Нова програма щодо заміни основної маси зелених насаджень буде розрахована на 7-8 років. Дерева будуть інвентаризовані та взяті на баланс міста.
   Ще одне питання, яке турбує городян – омолодження й спилювання дерев у Дніпрі. Цим у місті опікується спеціальна комісія, яка створена при профільному відомстві міськради
   Якщо є зауваження щодо стану дерев, звертатися можна до профільних департаментів міськради за телефонами: 745 55 01, 745 34 40 або подати звернення в письмовому чи електронному форматі.