вівторок, 31 січня 2017 р.

Підгородяни проти перевізників

   За останній місяць ціна на проїзд з Підгороднього до Дніпра зросла до 9 гривень. Перевізники кажуть – розцінки підняли через інфляцію та здорожчання паливно-мастильних матеріалів. Тим часом на сесії Підгороднянської міськради депутати ухвалили рішення розірвати контракт із перевізниками та провести новий тендер.
   З 7 гривень до 9 – підняли ціни на проїзд за маршрутом Підгороднє – Дніпро. Тарифи виросли за останні півтора місяці. Один із перевізників, який обслуговує підгороднян – «АТП 11205». На думку директора підприємства, Тараса Жукова – тарифи економічно обґрунтовані.
  Тим часом підгородняни почали збір підписів проти підвищення тарифів. Активіст, Костянтин Писаревський розповідає – питань до перевізників багато.
   27го січня у Підгородньому провели громадські слухання стосовно тарифів, питання розглядали і на сесії міськради. Результатом стало рішення депутатів про розірвання контрактів з перевізниками та проведення нового тендеру.
   Тим часом у Дніпропетровській облдержадміністрації створили комісію з розслідування об’єктивності підвищення тарифів перевізниками. Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства розповідає, після проведення аналізу на маршрут чекає декілька варіантів розвитку подій.