понеділок, 30 січня 2017 р.

Мерщій грітися!

   Морози не вщухають, тож люди, гуляючи містом можуть завітати до пунктів обігріву. Таких у Дніпрі більше сорока. Там і гарячим чаєм напоять, і медичну допомогу нададуть у разі необхідності.
 Натрапити на пункт обігріву на вулиці Космічній, 9 можна лише випадково або точно знаючи, де він знаходиться. Серед розпізнавальних знаків – на паркані листок паперу з режимом роботи і на двері пункту обігріву ще один листок. Проте всередині відвідувачам завжди раді.    Спочатку роботи цього пункту обігріву сюди заходили лише кілька людей.
   Анаталію вже за сімдесят. Він ліквідовував аварію на Чорнобильській Атомній Станції. Та зараз він мешкає один. Говорить, до пункту обігріву зайшов для спілкування.  Говорить, на вулиці і дійсно холодно, тим паче сьогодні, морози не вщухають.
   До Анатолія одразу вийшов лікар, приготував чай та запропонував медичну допомогу. Лікар розповідає, що у цьому сезоні допомагати городянам ще не доводилось. Проте у минулому році такі випадки траплялися.
   Окрім медичної допомоги та гарячого чаю, у цьому пункті обігріву можуть і одягнути. Ці речі надали небайдужі городяни та місцеві секон-хенди.
  У Дніпрі окрім звичайних пунктів обігріву, які працюють з восьмої години ранку до сімнадцятої вечора, діє і цілодобовий. Тут можна не тільки зігрітися, а ще й поїсти – два рази на день.
   Загалом за січень до дніпровських пунктів обігріву звернулося більше семисот городян.    Порівняно із минулим роком дніпряни охочіше відвідують такі заклади. У скорому часі планується відкриття ще чотирьох таких пукнтів.
   Тож тепленько вдягайтеся та не перемерзайте. А у разі переохолодження звертайтесь одразу до лікарів.