середа, 25 січня 2017 р.

Робити добро

  На Дніпропетровщині мешкає понад 80 тисяч переселенців. Людей, що вимушені були покинути свої домівки та почати все з чистого аркуша. На новому місці вони стикаються із багатьма проблемами: житло, робота, соціальні виплати. Аби легше було подолати труднощі вимушено переміщені особи об’єднались та допомагають один одному чим можуть.
Героїня нашого сюжету на власному досвіді знає наскільки важлива підтримка.
   За цим робочим місцем старанно працює Анна-Марія. Вона – переселенка з Луганська. Нині мешкає у Дніпрі та допомагає тисячам таким же вимушено переміщеним особам як і вона.    Переїхавши до нового міста, жінка зіткнулась із багатьма проблемами та помітила, що в таких ситуаціях дуже не вистачає обміну досвідом. Тому вирішила створити інформаційний онлайн-портал для переселенців, де люди зможуть допомагати один одному.
   Щодня Анна-Марія читає десятки листів від переселенців. Допомагає у цьому мамі маленький бешкетник. Подекуди, зізнається переселенка, трапляються дуже тяжкі історії. Та вона намагається все сприймати з позитивом та допомогти людині.
   Та не лише один одному допомагають переселенці. Під Новий рік вони вирішили зробити добру справу для дитячого будинку. Зібрали кошти та купили малечі подарунки.
   Проблем вистачає у кожного – каже Анна-Марія. Та разом, впевнена, ми зможемо подолати все. Головне  - не бути байдужими.