четвер, 19 січня 2017 р.

Мода з добром

   В одному із Дніпровських ательє роблять не лише одяг а й добрі справи. Його власник – переселенець, який на власному досвіді знає як важливо підтримувати один одного у складних ситуаціях. Чоловік не тільки успішно влаштувався на новому місці,  він не забуває про таких же як він – вимушено переміщених та допомагає їм і не тільки, чим може.
   Андрій два роки мешкає у Дніпрі. Сюди чоловік переїхав із Донецька, коли вже не було жодних сил залишатись у рідному місті. Там у нього був власний бізнес, який він вибудовував роками – ательє.
   Переїхавши на нове місце почав потрохи облаштовуватись. Вирішив продовжити свою справу тут, у Дніпрі. Винайняв приміщення, докупив обладнання, знайшов гарних майстрів та відкрив нове ательє. Нині у чоловіка успішний бізнес. Каже, починати з нуля було дуже важко, але мусив долати всі труднощі. Як тільки-но справи пішли угору Андрій запровадив благодійну акцію «Мода з добром». Така ідея, розповідає чоловік, прийшла випадково. Просто хотів допомагати людям.
   Допомагає Андрій не лише дитячим будинкам, а й всім переселенцям та атовцям. Бо, каже, ці люди пережили багато втрат. І якщо він може хоч чимось їм допомогти, чому б і ні?
   Взаємодопомога – завжди важлива – впевнений Андрій. Тож закликає всіх людей не бути байдужими та допомагати тим, хто цього потребує.