середа, 18 січня 2017 р.

«Музейне селфі»

   У Дніпрі стартував міжнародний флешмоб «Музейне селфі». Містяни мали змогу не тільки безкоштовно відвідати музеї, а й зробити фото на згадку разом із улюбленим експонатом.
Селфі організатори закликають розміщувати у соцмережах, авторам найкреативніших світлин обіцяють призи.
  Ідея популяризувати культурну спадщину через сучасні гаджети та соцмережи – належить британьскому блогеру Марі Диксон. Саме вона 3 роки тому започаткувала акцію «Музейне селфі», заропонувавши відвідувачам фотографуватися на тлі улюблених експонатів та поширювати світлини у соцмережах. Ідея блогера так сподобалася мистецтвознавцям, що у флешмобі взяли участь тисячі музеїв по всьому світу. Українські музейники також не лишилися осторонь.
   Окрім яскравих фарб Глущенка, на відвідувачів чекає постійна експозиція музею. Вхід у всі зали – безкоштовний. Аби взяти участь у флешмобі, треба зробити селфі на тлі будь-якого експонату, розмістити його у мережі Фейсбук, або Інстраграм із хештегами, які ви бачите на екрані.
   Робити фото можна, як смартфоном так і звичайним фотоапаратом. А ось від фотоспалаха доведеться відмовитися. Адже яскраве світло шкодить творам мистецтва.