вівторок, 17 січня 2017 р.

Патрульна поліція Дніпра святкує свій перший ювілей

   Впродовж року служба опрацювала більше 250 тисяч подій та зібрала штрафів майже на 32 мільйони, та  стали учасниками 70 ДТП.
   Рік тому, 17го січня нові патрульні Дніпра урочисто склали присягу. Тоді на заваді не став ні мороз, ні сильний сніг. На службу заступили 950 патрульних.
   А кредит довіри до поліцейських був неабиякий. Молоді, стрункі у новій формі. Поліцейські одразу стали важливою частиною соціального життя Дніпра. Вони залюбки фотографувалися з містянами, та навіть створили власний профіль в мережі Інстаграм. Рівень довіри до служби тримається і нині – розповідає заступник начальника управління патрульної поліції Дніпра Максим Логвиненко.
 За рік служби поліцейські опрацювали більше 250 тисяч подій та зібрали штрафів з порушників майже на 32 мільйони гривень. Щоправда, і самі ДТП не оминули.
  Перший Рік роботи поліції був багатим на події. Так, під час пожежі 24-го липня у будинку на проспекті Яворницького – саме поліцейські одними з перших прибули на місце, рятували мешканців, інвалідів та пенсіонерів –  виносили на руках.
   А ось 25е вересне став чорним днем для патрульної поліції. Екіпаж зупинив автомобіль за порушення правил дорожнього руху. У відповідь зловмисник почав стріляти. Від отриманих поранень патрульні Артем Кутушев та Ольга Макаренко загинули. Підозрюваний у скоєному Олександр Пугачов, нині знаходиться під арештом.
   Небезпека, втома та недостача сну – все це невід’ємні частини життя патрульних. Напарник Дар’ї, Євген ділиться -  в подяку від містян поліцейські отримають не лише вподобайки в інстаграмі, досить часто патрульні стикаються  із негативним ставленням та відвертим хамством дніпровців.
   Тим часом опісля короткого інтерв’ю поліцейський екіпаж відправляються на патрулювання. Ми – слідом за ними. Ранок буднього дня – час мирного затишшя. Аж ось, патрульні отримують виклик – конфлікт із погрозами холодною зброєю. Екіпаж поспішає на місце події.
   Не допустити загострення конфлікту – головна мета патрульних у таких справах. Тож, поліцейські перебувають поряд, доки сторони не розходяться.та повертаються до патрулювання вулиць Дніпра.