понеділок, 16 січня 2017 р.

«Різдвяні зустрічі».

   У Дніпрі пройшов восьмий фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків  сімейного типу «Різдвяні зустрічі». Мета цього заходу – відзначити успіхи сімей, в яких виховуються діти сироти, щоб показати позитивний приклад та популяризувати влаштування прийомних дітей у сім’ї, а також разом з ними відзначити зимові свята.
   Кожного року фестиваль «Різдвяні зустрічі» збирає разом сім’ї, які виховують дітей сиріт. На жаль, чимало дітей в Україні позбавлені батьківської опіки. Проте на щастя, знаходяться люди, які намагаються показати цим дітлахам, що таке справжня сім’я.
   На цьому фестивалі, для  учасників і гостей влаштовують справжні свята. Починаються вони з ігрової та розважальної програми. Діти можуть подивитися на виступи клоунів, дізнатися як робляться льодяники та відразу поласувати ними. А також пройти пісочну терапію, або просто побувати на майстер-класі з виготовлення прикрас із паперу.
   Цього року у фестивалі взяли участь 43 сім’ї, в яких виховується 280 дітей-сиріт. Організатори запевняють, що це лише 10% прийомних дітей та будинків сімейного типу, які є в нашій області.
   Номінації найрізноманітніші, починаючи з «золотої ліри» - де нагороджуються сім’ї в яких діти мають музичні здібності, і закінчуючи «Мандрівниками року» - в якій номінуються  сім’ї, що багато подорожували.
   Нагороджували переможців грамотами та цінними призами. А після церемонії нагородження на батьків та дітлахів чекали різноманітні виступи артистів та цікаві спектаклі. Усі залишилися задоволені, а найголовніше, кожен побачив гарний приклад доброї справи.