пʼятниця, 13 січня 2017 р.

З роботи – геть!

   В одній із дніпровських віконних фірм без жодних пояснень звільнили співробітника. Чоловік запевняє: працював старанно та ніколи не мав жодних зауважень. Офіційно оформленим працівник не був. Чи є шанс у такій ситуації відстояти свої права?
   Три роки тому Артем переїхав до Дніпра разом зі своєю вагітною дружиною. Тут родина почала потрохи обживатися: винайняли житло, чоловік влаштувався на роботу. Та ось зарплатня, розповідає Артем, була дуже низькою. Тому згодом вирішив змінити місце роботи - влаштувався на фабрику з виготовлення вікон. Зарплатня тут, розповідає, була вище. Та ось офіційно працівника так і не оформили. Але, каже, треба було годувати родину, тому і погодився на такі умови. Зважаючи на ту обставину, що він не є офіційним співробітником, чоловік попросив керівника видати йому аванс трохи раніше – родині потрібно було терміново заплатити за квартиру.
   Генеральний директор, розповідає Артем, покликав керівника виробництва та наказав порахувати скільки чоловік відпрацював.
   Артем забрав гроші та пішов додому. Каже: навіть із вдячністю тоді подумав, що керівництво з розумінням поставилось до його проблем. Та, як виявилося на наступний день, чоловіка просто розрахували та звільнили.
   Аби розібратись у ситуації, чому працівника офіційно не оформили та  звільнили без жодної причини та попередження ми пішли до керівництва цієї віконної компанії. Та генерального директора не виявилося на місці.
   За таке порушення закону – наявність неофіційних співробітників власнику фірми загрожує чималий штраф – каже юрист. Та ось сам постраждалий свої права відстояти не зможе.
   Юрист радить кожній стороні замислитись над проблемою неофіційною праці. Адже у цій ситуації може постраждати як роботодавець, так і робітник. 
   Тож, від незаконних звільнень може вберегти лише офіційне працевлаштування – запевняє юрист. У такому випадку ваші права будуть захищені законом і ніхто не зможе їх порушити.