четвер, 12 січня 2017 р.

Змагання з лазертагу серед дітей учасників АТО

   Змагання з лазертагу серед дітей учасників АТО провели у Дніпрі. Малюки виконували військові місії, стріляли з бластеру та шукали вампіра – все у таємничому лабіринті.
   Ціла ватага дітлахів в очікуванні нової гри. На змагання з лазертагу завітали 22 учасника. Всі вони – діти військових, які захищають кордони України. Свого сина на гру привів і Олег. Чоловік був мобілізований у 2015, нині служить за контрактом.
  Вперше стрілятиме з бластеру і Ваня. Хлопець – хвилюється, та налаштований на перемогу.
Безкоштовні змагання з лазертагу для дітей військовослужбовців у Дніпрі проводять вже вдруге. І бажаючих взяти учать не меншає. Ігри влаштували у рамках розважальної програми на новорічні свята.
   Спочатку на дітлахів вдягають спеціальну амуніцію.  Далі – інструктаж з техніки безпеки та правила гри.
   Інструктор Антон Романовський запевняє, лазерні бої цілком безпечні, якщо дотримуватися простих правил. Опісля настанов та пояснень, учасники діляться на команди. Та – до бою.
   Гра триває 15 хвилин. За цей час дітлахи встигають обслідувати кожен куточок таємничого лабіринту. Далі – коротка перерва. Та знову в бій. Попереду ще декілька різних сценаріїв та місій, серед яких захоплення бази супротивника та казковий - пошуки вампіра у лабіринті.